home » Kontakt » Oddział Strzegom

Oddział Strzegom

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami bez wahania. Odpowiemy na wszystkie pytania i wspólnie postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązania.

 

Kiesel Poland Sp. z o.o.
ul. Niepodległości 47
58-150 Strzegom
woj. dolnośląskie

 

Lokalny serwis maszyn:


Przemysław Kotlicki

kom.: +48 601 807 236
e-mail: p.kotlicki@kiesel-poland.pl
e-mail: strzegom@kiesel-poland.pl
e-mail: serwis.strzegom@kiesel-poland.pl

Marcin Żędzianowski

kom.: +48 691 949 661
e-mail: m.zedzianowski@kiesel-poland.pl

 

Serwis maszyn


Michał Matejasik
kierownik działu serwisu

tel.: +48 32 380 30 88
kom.: +48 607 622 442
e-mail: m.matejasik@kiesel-poland.pl

Maciej Trzcionka
doradca ds. serwisu

tel.: +48 32 380 30 86
kom.: +48 667 420 470
e-mail: serwis@kiesel-poland.pl
e-mail: m.trzcionka@kiesel-poland.pl

Marek Wójcik
doradca ds. serwisu

tel.: +48 32 380 30 88
kom.: +48 601 370 045
e-mail: serwis.piekary@kiesel-poland.pl
e-mail: m.wojcik@kiesel-poland.pl

Michał Dziembała
doradca ds. serwisu

tel.: +48 32 380 30 87
kom.: +48 607 200 323
e-mail: serwis.piekary@kiesel-poland.pl
e-mail: m.dziembala@kiesel-poland.pl

 

 

Części zamienne i materiały eksploatacyjne


Paweł Sokołowski
tel.: +48 32 380 30 85
kom.: +48 609 165 165
e-mail: czesci@kiesel-poland.pl

Paweł Wilk
tel.: +48 32 380 30 82
kom.: +48 603 240 981
e-mail: czesci@kiesel-poland.pl

powrót na początek strony