Ubijaki wibracyjne

Nowe ubijarki z serii ZV-R sprawdzają się idealnie w wielu różnych zastosowaniach, takich jak zagęszczanie podłoża i wykopów w gruncie lub piasku. Wytrzymała i niewielka konstrukcja sprawia, że te modele są wyjątkowo wszechstronne i można je łatwo transportować między miejscami pracy. Ponadto te maszyny są łatwe do konserwacji. Dostępnych jest wiele opcjonalnych komponentów, które zwiększają wydajność i niezawodność.

Potężna wydajność i niezawodna technologia

Ogromny wpływ na wydajność

Ubijarki z serii ZV-R są łatwe w obsłudze, zapewniają wysoką moc i ulepszony napęd. Dzięki dużej zwrotności i sile ubijania doskonale sprawdzają się w trudnych i ograniczonych miejscach pracy.

Modele z serii ZV-R wyposażono w prostą w obsłudze dźwignię przepustnicy, a także w uchwyt o niskim poziomie wibracji i czytelny wskaźnik oleju. Te modele cechują się także filtrami oleju silnikowego i powietrza, które są łatwe w konserwacji, a także ochroną silnika „Pipe Guard”.

Wszystkie te cechy — w połączeniu z centralną lokalizacją elementów sterujących i wygodnym wyłącznikiem silnika — pozwalają podnieść ogólny poziom bezpieczeństwa i wydajność ubijarek.

Stworzone z myślą o trwałości

Modele z serii ZV-R mają wiele wspólnych podzespołów. Układ korbowy, układ uchwytu, układ cylindra i stopa ubijająca umożliwiają proste serwisowanie i wymianę, minimalizując czas przestojów.

Gumowy izolator umożliwia znaczną redukcję wibracji, a wbudowany system oporowy zmniejsza obciążenie podczas pracy. Wszystkie te cechy redukują prawdopodobieństwo zużycia i wydłużają okres eksploatacji.

Nowa gama maszyn do ubijania jest łatwa w obsłudze i zapewnia doskonały poziom ogólnej wydajności. Podobnie jak w przypadku innych produktów Hitachi, można mieć pewność, że ta niezawodna maszyna o wysokiej jakości będzie działać przez długi czas.

Najważniejsze cechy

  • Duża siła ubijania
  • Duża moc napędu
  • Zredukowane wibracje dla dłoni/ramienia
  • Łatwa konserwacja
  • Idealne do pracy w miejscach o ograniczonej przestrzeni
  • Elastyczność
  • Wspólne podzespoły umożliwiające wydajne serwisowanie
  • Łatwo dostępny wyłącznik silnika

Modele


Dostępne modele
Model Moc silnika (kW) Masa robocza (kg) Siła uderzenia (kN/ruch) Broszura EN Broszura PL
ZV55R ZV55RLS 1.7 63 60 16 - 28 KR-EN043EUP 1,42 MB 1,43 MB
ZV65R ZV65RLS 1.7 65 62 20 - 36 KR-EN043EUP 1,42 MB 1,43 MB
ZV75R ZV75RLS 1.7 76 73 24 - 43 KR-EN043EUP 1,42 MB 1,43 MB
ZV85R 2.1 84 26 - 47 KR-EN043EUP 1,42 MB 1,43 MB
   
powrót na początek strony