home » Maszyny nowe » Kompaktowy sprzęt zagęszczający » Walce ręcznie prowadzone

Walce ręcznie prowadzone

Nowa seria ręcznie prowadzonych walców firmy Hitachi zapewnia wysoką wydajność i łatwość obsługi w wielu zastosowaniach ubijania na mniejszą skalę. Model TMR65KDS jest wyposażony w wygodnie umiejscowione dźwignie i przełączniki, a wiele oszczędzających czas funkcji pozwala zoptymalizować wydajność.

Niezawodna technologia i większa niezawodność

Optymalna wydajność

Ręcznie prowadzony walec TMR65KDS oferuje wyjątkową wydajność i jakość dzięki bezpośredniemu połączeniu między silnikami hydraulicznymi i bębnami bez konieczności użycia systemu redukcji przełożeń.

Te lekkie maszyny o szerokości walca 650 mm zapewniają doskonałą zwrotność. Wysoki poziom nacisku liniowego gwarantuje optymalną wydajność i dużą moc ubijania.

Energia jest przenoszona z obracającego się silnika na pompę hydrauliczną przez pasek klinowy, który napędza silniki w każdym bębnie. Za pomocą dźwigni FNR operator może z łatwością dostosowywać przepływ oleju hydraulicznego i zmieniać kierunek ruchu.

Ponadto mała wysokość całkowita oznacza lepszą widoczność dla operatora i bezpieczniejsze warunki w miejscu pracy.

Minimalny czas przestojów

Maszyna TMR65KDS została zaprojektowana w celu ułatwienia obsługi w miejscu pracy przy użyciu wielu funkcji oszczędzających czas, które zwiększają niezawodność.

Konserwację można wykonywać szybko i bezproblemowo dzięki unoszonej do górze osłonie silnika, która jest otwierana jednym ruchem kluczyka. Zapewnia to wygodny dostęp do silnika i skraca czas serwisowania.

Wyciągana dysza spryskiwacza stanowi proste i skuteczne narzędzie do czyszczenia. Zbiornik spryskiwacza o pojemności 35 litrów zapewnia dostępność dużej ilości środka czyszczącego podczas pracy w terenie.

Dodatkowe cechy jak szeroki otwór do unoszenia, dzięki czemu transport między miejscami pracy jest łatwiejszy niż kiedykolwiek. Wygodnie umiejscowiony hamulec postojowy i pokrętło ruchu do tyłu/zatrzymania także przyczyniają się do bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Najważniejsze cechy

  • Wysoka wydajność i jakość
  • Niewielka wysokość całkowita zapewniająca lepszą widoczność
  • Prosty mechanizm wibracyjny
  • Niski ciężar zapewniający lepszą zwrotność
  • Łatwy dostęp do silnika
  • Wyciągana dysza spryskiwacza
  • Unoszona do góry osłona silnika, otwierana kluczykiem

Modele


Dostępne modele
Model Moc silnika (kW) Masa robocza (kg) Siła odśrodkowa (kN) Broszura EN Broszura PL
TMR65 4.0 675 10.8 KR-EN032EUP 2,54 MB 760,89 kB
   
powrót na początek strony