home » Maszyny nowe » Kompaktowy sprzęt zagęszczający » Zagęszczarki płytowe

Zagęszczarki płytowe

Nowa seria zagęszczarek płytowych ZV-PR sprawdza się w wielu różnych zastosowaniach, takich jak roboty ziemne, budowa dróg, prace ogrodowe i budowa linii kanalizacyjnych. Maszyny z tej serii są przyjazne w obsłudze, wytrzymałe i cechują się dobrą trwałością. Umożliwiają łatwą obsługę i konserwację dzięki zastosowaniu wspólnych komponentów standardowych.

 

Dynamiczne i wytrzymałe o doskonałej konstrukcji

Prosta obsługa

Zagęszczarki Hitachi ZV-PR oferują najwyższą siłę odśrodkową w swojej klasie. Zostały zaprojektowane w celu generowania dynamicznej siły uderzenia dzięki wykorzystaniu niewielkiego korpusu i ochronnej ramy silnika o dużym poziomie rozciągania. Wytrzymała płyta bazowa pomaga absorbować wstrząsy, co wydłuża czas eksploatacji maszyny. Zagęszczarka działa w trybie ruchu do przodu lub do tyłu, zapewniając lepszą zwrotność i wydajność. Specjalnie zaprojektowany system sterowania i dźwignia przepustnicy są łatwo dostępne dla operatora, co umożliwia szybką i łatwą obsługę.

Uchwyt prowadnicy można łatwo i bezpiecznie zablokować w pozycji pionowej w celu transportu i przechowywania. Aby odblokować przed użyciem, operator musi tylko zwolnić wygodnie umiejscowiony uchwyt blokady. Aby zapewnić jeszcze wyższą wydajność i zwrotność, kąt uchwytu prowadnicy można dostosować do wymagań operatora.

Wszystkie modele są standardowo wyposażone w rozruszniki z linka, co umożliwia wygodne i bezpieczne uruchamianie silnika. Elektryczny model ZV350PR-De także wyposażono w rozrusznik szarpany, który umożliwia kontynuację pracy nawet w przypadku, gdy nie ma czasu na naładowanie akumulatora.

Łatwa konserwacja

Firma Hitachi wprowadziła wiele innowacyjnych rozwiązań do zagęszczarek z serii ZV-PR, aby zapewnić szybką i łatwą konserwację. Wiele podzespołów — takich jak zawór odcięcia paliwa, wskaźnik poziomu oleju silnikowego i wylot spalin — umieszczono teraz z przodu maszyny.

Wyjątkowo ergonomiczna konstrukcja oszczędza miejsce i zapewnia lepszą widoczność podczas pracy. Niewielki silnik i brak osłony dekoracyjnej pozwala uzyskać wygodny dostęp do podzespołów wewnętrznych i wykonać szybciej konserwację. Wąż spustowy umożliwia szybkie usunięcie oleju z silnika. Strukturę ramy ochronnej można z łatwością zdemontować i wyczyścić, co pozwala oszczędzić czas w miejscu pracy i zwiększyć dostępność. Górna powierzchnia płyty bazowej jest wyjątkowo płaska, co powoduje usuwanie kurzu przez drgania maszyny.

Modele z serii ZV-PR mają wiele wspólnych podzespołów. Gumowy izolator, filtr paliwa i pasek klinowy to przykłady części, które można z łatwością wymienić. Oznacza to większą dostępność i krótszy czas konserwacji.


Najważniejsze cechy

  • Doskonałe możliwości serwisowania
  • Duża siła odśrodkowa
  • Żeliwna rama silnika
  • Wspólne podzespoły w celu łatwej konserwacji
  • Łatwo dostępny system sterowania
  • Zestaw wskaźników do monitorowania silnika
  • Duża dźwignia przepustnicy
  • Wąż spustowy oleju silnikowego
  • Łatwa w obsłudze dźwignia ruchu do przodu/do tyłu

Modele


Dostępne modele
Model Moc silnika (kW) Masa robocza (kg) Siła odśrodkowa (kN) Broszura EN Broszura PL
ZV250PR-D 3.1 270 38 KR-EN046EU 895,82 kB 903,46 kB
ZV250PR-G 4.6 270 38 KR-EN046EU 895,82 kB 903,46 kB
ZV350PR-DE 4.3 350 46 KR-EN046EU 895,82 kB 903,46 kB
ZV350PR-G 5.1 315 46 KR-EN046EU 895,82 kB 903,46 kB
   
powrót na początek strony