home » Serwis i części

Serwis i części

parts

Serwis maszyn:

tel. +48 32 380 30 88

tel. alarmowy 24: 603 062 063

FAX: + 48 32 380 30 80

e-mail: serwis@kiesel-poland.pl

 

Śląskie – Centrala – Piekary Śląskie

Marek Wójcik
Doradca Serwisu
tel.: + 48 32 380 30 88 wew. 31
e-mail: m.wojcik@kiesel-poland.pl

Michał Dziembała
Doradca Serwisu
tel.: + 48 32 380 30 88 wew. 34
e-mail: m.dziembala@kiesel-poland.pl

Piotr Poks
Doradca Serwisu
tel.: + 48 32 289 95 53 wew. 27
e-mail: p.poks@kiesel-poland.pl

 

Serwis – Kielce

Kopa Sp. z o.o.
(serwis zewnętrzny)
kom.: + 48 41 366 30 54
e-mail: serwis.kielce@kiesel-poland.pl

 

Serwis – Gdańsk

T&P SERWIS Maszyny Budowlane Paweł Wróblewski
(serwis zewnętrzny)
kom.: + 48 501 377 373
e-mail: serwis.gdansk@kiesel-poland.pl

 

Serwis – Stalowa Wola

Janusz Głuchowski
Doradca Serwisu
kom.: + 48 605 492 404
e-mail: j.gluchowski@kiesel-poland.pl

 

Dolnośląskie – Oddział Strzegom

Przemysław Kotlicki
Doradca Serwisu
kom.: + 48 603 170 238
e-mail: strzegom@kiesel-poland.pl

 

Podlaskie – Oddział Białystok

Bartłomiej Pacuk
Doradca Serwisu
kom.: + 48 603 944 940
e-mail: b.pacuk@kiesel-poland.pl

 

Części zamienne i materiały eksploatacyjne:

Łukasz Gruszka

tel.: + 48 32 380 30 82
kom.: + 48 601 172 287
e-mail: l.gruszka@kiesel-poland.pl

Paweł Sokołowski

tel.: + 48 32 380 30 85
kom.: + 48 609 165 165
e-mail: czesci@kiesel-poland.pl

Paweł Wilk

tel.: + 48 32 380 30 82
kom.: + 48 603 240 981
e-mail: czesci@kiesel-poland.pl

Adam Romanowski

tel.: + 48 32 289 95 33 w. 23
e-mail: magazyn@kiesel-poland.pl

powrót na początek strony