wracaj

COREUM -  Świat klienta   

Coreum to wyjątkowa platforma innowacji w Europie – i wyjątkowe tło dla wydarzeń. Miejsce otwarte, niezależne. Przenoszenie technologii i pomysłów na ludzi. Edukacja i trening. Miejsce, w którym spotykają się ludzie z branży budowlanej, przeładunkowej i recyklingowej, aby uczyć się ze sobą i od siebie, nawiązywać kontakty, testować produkty, znajdować rozwiązania i wiele więcej. Doświadcz naszej gościnności. To jest Coreum. Witamy       

COREUM jako centrum edukacji mechaników

Coreum to nie tylko centrum zorientowane na klienta.

Coreum to również doskonałe miejsce szkolenia mechaników. W placówce najdują się sale szkoleniowe jak i warsztaty mechaniczne gdzie mechanicy mogą przeprowadzać testy oraz symulować usterki jednoczenie usuwając je pod okiem fachowej wysokowyszkolonej kadry instruktorów.

Szkolenie techniczne z zakresu diagnostyki i naprawy silników CUMMINS

We wrześniu 2021 na terenie Coreum zostało przeprowadzone szkolenie z zakresu diagnostyki i naprawy silników CUMMINS. Dzięki temu uzyskaliśmy autoryzajcę producenta silników CUMMINS a co za tym idzie, możemy świadczyć kompleksowe usługi dla naszych klientów jako serwis zarówno maszyny jak i silników CUMMINS montowanych w niektórych naszych maszynach.