wracaj

Autoryzowany serwis HITACHI oraz BELL

Dział Techniczny Kiesel Poland sp. z o.o. to kadra wysoko wyspecjalizowanych mechaników rozlokowanych na terenie całego kraju, zarządzanych z 3 lokalizacji: Piekary Śląskie, Lublin oraz Strzegom.

Na każdym z oddziałów znajduje się hala warsztatowa, gdzie wykonywane są remonty oraz przede wszystkim prace przygotowawcze przed wydaniem maszyn do klienta.

Każdy z oddziałów posiada magazyn części zamiennych, na którym znajdują się materiały eksploatacyjne do większości maszyn pracujących na terenie naszego kraju.

 

 

 

Nowy punkt obsługi części zamiennych Hitachi oraz BELL - Strzegom

Od 01.04.2022 uruchomiony został punt sprzedaży części zamiennych - lokalizacja Strzegom.

Na oddziale naszej firmy dostępne są od ręki wszystkie materiały eksploatacyjne do oferowanych przez nas maszyn HITACHI oraz BELL.

Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych służy fachową pomocą zarówno telefonicznie jak i na miejscu w oddziale.

Zapraszamy do współpracy naszych partnerów w szczególności z rejonów zachodniej części Polski, pozwoli to przyśpieszyć czas dostawy niezbędnych części oraz materiałów eksploatacyjnych.

Serwis silników CUMMINS

W 2021 roku, Serwis Kiesel Poland uzyskał autoryzację producenta silników CUMMINS.

Dzięki szeregowi szkoleń technicznych w zakresie diagnostyki oraz mechaniki silników CUMMINS, możemy świadczyć usługi serwisowe silników montowanych w naszych maszynach.

Serwis posiada na wyposażeniu komplet narzędzi diagnostycznych oraz specjalnych narzędzi naprawczych.

Jako część grupy Kiesel, mamy dostęp do magazynu części w Niemczech a po przystąpieniu do programu obsługi silników CUMMINS mamy także dostęp do zasobów magazynowych HCME.

 

Nasze Oddziały