• Hitachi HITACHI ZW180-7
 • Hitachi HITACHI ZW180-7
 • Hitachi HITACHI ZW180-7
 • Hitachi HITACHI ZW180-7
 • Hitachi HITACHI ZW180-7
 • Hitachi HITACHI ZW180-7

ZW180-7

Waga robocza: 15 040 kg
Objętość łyżki: 2,8
Moc silnika: 129 kW
Komfort/Kabina
Komfort/Kabina
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Wydajność
Wydajność
Przyjazność dla środowiska
Przyjazność dla środowiska
Konserwacja/ serwis
Konserwacja/ serwis

Warianty

Kinematyka Z

Dobrze znana kinematyka Z sprawdza się od lat w ładowarkach kołowych we wszystkich klasach wielkości. Charakteryzuje się prostą i solidną konstrukcją, która pozwala na duże siły odspajania i umożliwia szybkie przechylanie.

Podnoszenie równoległe

Wysięgnik PL zapewnia najlepszą możliwą widoczność osprzętu i zapewnia optymalne równoległe prowadzenie wideł do palet. Dzięki dużym siłom odchylania do tyłu i kątom odchylania do tyłu łyżki o dużej pojemności można bez wysiłku przemieszczać dzięki kinematyce PL.

Wysokie podnoszenie / Kinematyka Z

Zwiększając punkt obrotu łyżki, można osiągnąć wyższe wysokości zrzutu.

TPD

Mechanizm różnicowy przenoszący moment obrotowy dostosowuje siły napędowe na dwa koła w przypadku zmiany oporu na drodze. Dyferencjał ma wartość blokowania 15% i prawie nie zużywa się. Nadaje się szczególnie do asfaltu, betonu i innych twardych powierzchni.

LSD

Strona obracającego się koła jest hamowana za pomocą pakietów tarcz. Wartość blokowania wynosi 45% i dlatego jest wyższa niż w przypadku wariantu TPD. Jest to szczególnie korzystne na miękkich i tłustych powierzchniach.

Specyfikacja techniczna

Moc silnika 129 kw
Poziom emisji UE Stufe V
Pojemność łyżki 2,6 m³
Obciążenie wywracające przy pełnym skręcie 10880 kg
Ciężar roboczy 14950-15710 kg
Rozmiar opon 20.5R25
Uwaga: Z wyjątkiem błędów i zmian technicznych.

HITACHI ZW180-7

Nowe ładowarki kołowe Hitachi zostały opracowane przez inżynierów Hitachi w celu optymalnego spełnienia wymagań rynku europejskiego i ustanowienia nowych standardów w zakresie technologii, produktywności, trwałości i przyjazności dla środowiska.

Projektanci szczególną uwagę zwrócono również na bezpieczeństwo, niezawodność i dużą łatwość obsługi dla użytkownika. Różnorodne możliwości zastosowania ładowarki kołowej umożliwiają użytkownikowi radzenie sobie z szerokim zakresem zadań i realizację jego projektów.

Pliki do pobrania

Hitachi ZW180-7 (Niemiecki) 7.68 MB
Ściągnij

HITACHI ZW180-7 (Polski) 7.69 MB
Ściągnij